Selecteer een pagina
Home » Iets anders
Iets anders

Iets anders

Zoek je op dit moment geen oplossingen op het gebied van financiële administratie, loonadministratie, personeelsdiensten of debiteurenbeheer? Wie weet is er iets anders waar we je wél mee kunnen helpen. Bekijk de mogelijkheden.

Advocaat, fiscalist, notaris…

Brandsma Klijn solutions denkt altijd in oplossingen. We ondersteunen je direct of indirect, waar je ook tegenaan loopt. Dankzij ons uitgebreide netwerk kunnen we je bijvoorbeeld razendsnel linken aan een goede advocaat, fiscalist of notaris.

Andere gebieden en disciplines

Daarnaast hebben we de juiste connecties als het gaat om…

Neem contact met ons op, als je geholpen wilt worden bij één van deze zaken.

We ondersteunen je direct of indirect, waar je ook tegenaan loopt.

leon contactpersoonLeon

Een expert spreken?

Wil je meer weten over onze oplossingen? Bel ons en je krijgt mij (of één van mijn collega’s) aan de lijn.

(0594) 55 50 11